Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında Genel Bilgiler

2014 yılında kurulan firmamız, özellikle Mobilya, Koltuk , Cam, Metal, Kenar Bandı Pvc, mobil  ve ticari işletmelere özel mikro yazılımlarına entegre yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Amacımız müşterilerimize Mikro'nun firmalara sağlamış olduğu kolaylıkların yan ısıra, firmamızın mobilya, koltuk ve ticari sektörlerindeki bilgi ve tecrübesini de bütünleştirerek komple çözümler üretmektir.

Firmamız; barkodlu üretim, barkodlu satış, sahadan veri toplama (panel bilgisayarlar üzerinden üretim takibi), geliştirdiğimiz B2B, B2C, Android ve IOS uygulamalarımızla firmanıza yazılım ve süreç takip danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

Bilişim teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanında; onların zamanını etkin kullanmasını, karlılığını ve verimini arttırmasını, rakiplerine karşı farklı olmasını sağlayacak yenilikçi çözümler üreten bir iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile değişimi yönlendirebilen, kendisine ve müşterilerine artı değerler katan, yeniliklere öncülük eden bölgesel bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri ve çözüm odaklı, güvenilir ve yenilikçi çözüm anlayışımızla, fark yaratan ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vererek, yaptığımız işlerde kalite ve memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş