Ayazılım Mobilya Üretim Yazılımı Detayları

A Yazılım Mobilya Üretim Yazılımı

Mikro entegre mobilya üretim yazılımımız, mobilya sektöründe hizmet veren firmalarının tüm üretim dinamikleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Mikronun tüm versiyonlarıyla tam uyumlu olarak çalışan yazılımımız, son versiyonlar olan JUMP ve FLY versiyonları ile de tam uyumlu çalışmaktadır. Aşağıda yazılımımızın özelliklerinden bazılarına aşağıda değinelim.

Özellikli Sipariş Alınması

Bilindiği üzere Mobilya Sektöründe hizmet veren Koltuk ve Sandalye üreticilerinin üretmiş olduğu ürünler farklı kumaş, düğme, fitil ve ayak gibi varyasyonlar içermektedir. Bu durum sipariş alımını ve sonrasındaki sürecin takibini zorlaştırmaktadır. Yazılım çözümümüz sayesinde ürünlerin değişen özelliklerini seçim ekranlarıyla seçilebilir ve siparişleri bu şekilde kaydedebilirsiniz. Devam eden Malzeme İhtiyaç Planlama(MRP), Üretim, Depolama ve Sevkiyat süreçlerinde siparişlerdeki bu değişen özellikler dikkate alınarak gerçekleştirilmektedir. 

Sonuç olarak işletmeniz Satın Alma, Satış, Depolama ve Sevkiyat süreçlerini başarı ile planlayabilir ve işletme depolarını tek tuşla kontrol altına alabilir.

Gelişmiş Raporlama

Günümüz rekabetçi piyasa şartları altında işletmenin durumunun anlık analiz edilmesi ve raporlanması oldukça önem kazanmıştır. Geliştirdiğimiz hazır Dashboard (pasta, çizgi, çubuk vb.) analiz ekranları ile işletmenizin son durumunu içeren raporlara hızlı şekilde erişebilirsiniz. Ay bazında alınan sipariş, satış, top 10 satın alınan ürün, işletme masraf raporları gibi birçok analiz rapor sistemde hazır olarak gelmektedir. İşletmeler isterse kendi  Dashboard dizaynlarını hazırlayarak aldıkları raporları sisteme tanıtabiliyor.


Barkodlu Üretim

Mobilya sektöründeki paketli üretim ve bu üretime has barkod dizaynlarımız ile Üretim (iş emri barkodlu), Depolama, Sevkiyat aşamalarında ürünlerinizi barkodlu şekilde takip edebilirsiniz. Üretim izleme ekranlarımız sayesinde hangi iş emrinden kaç adet paket veya bitmiş ürün girdiğini takip edebilirsiniz. Depo sayımlarınızı el terminalleriyle hızlı bir şekilde sayarak stok bütünlüğünüzü koruyabilirsiniz. Sevkiyat aşamasında da paket barkod kontrolü sağlayarak müşterilerinize ürünlerin eksiksiz ve hatasız şekilde gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


Sizde çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen arayın sizi ziyaret edelim: 0224 711 76 24

DEMO TALEBİ


 

Sosyal Medyada Paylaş