Koltuk Sevkiyat Programı

Ayazılım  Koltuk Sevkiyat Programı

            Koltuk sektöründe ürünlerin eksiksiz sevk edilebilmesi için yükleme(sevkiyat) emirleri oluşturulduktan sonra, sevk işlemi yapılacak ürünler için çeşitli evrak dökümlerinin sistemden alınabilmesi gerekmektedir.

            Sistem üzerinden oluşturulan yükleme(sevkiyat) emirleri ile, Modül, paket, Modül-paket(farklı dillerde), paket sayılarının, ağırlık ve hacimlerinin, paket barkodlarının da yer aldığı farklı farklı dökümler alabilirsiniz.

Barkodlu  Sevkiyat Kontrolü (Eksiksiz paket sevkiyatı)

            Koltuk sektöründe üretilen ürünlerin sayılıp eksiksiz bir şekilde gönderilmesi ciddi bir sorun teşkil etmektedir(Koltuk 3-2-1 modüllerden oluşması , birden fazla kırlentin bulunması vb.) Özellikle yapılan ihracat işlemlerinde eksik ürün gönderimi sevkiyat maliyetlerinizi artıracak müşteri memnuniyeti konusunda problem oluşturacaktır.

            Ürünlerin eksiksiz sevk edilebilmesi için, Ayazılım Koltuk Erp Otomasyonunda bulunan Barkodlu Sevkiyat Kontrolü ile ürünlerinizin eksiksiz bir şekilde sevk edilmesini sağlıyoruz. Almış olduğunuz siparişlerden yükleme emirleri oluşturuluyor, yükleme emirlerinden modül-paket bazlı çeki listeleri hazırlanıp sevkiyat ekibine teslim ediliyor. Ürünler el terminali ile kontrol edildikten (eksik paket olması durumunda işlem tamamlanmıyor.) sonra irsaliye işlemine geçilebiliyor.

Resimler

Sosyal Medyada Paylaş